PETKIT Lint Roller

Очищувач, можна чистити не тільки одяг, але і м'які меблі.
-
499 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Підтримуєте свій одяг в ідеальній чистоті? У цьому допоможе роликовий очищувач PETKIT Lint Roller. Волосся. Шерсть домашніх улюбленців. Пил і інші дрібні частинки. Цей девайс впорається з будь-яким завданням в домашніх умовах. Можна чистити не тільки одяг, але і м'які меблі.

Особливості:

      
  • Ручка з механізмом Push to Open   
  • 60 аркушів в одній касеті   
  • Очищення ніжних тканин   
  • Підставка в комплекті

Як це працює?

Пристрій виконаний у вигляді спірального роллера. На очищувач встановлена ​​касета з липкою робочою поверхнею. При очищенні одягу необхідно проводити роллером по тканині, збираючи таким чином все зайве. Шерсть, пил і інші дрібні частинки прилипають до поверхні ролика. В результаті ваші наряди будуть виглядати чисто і охайно.

Делікатний догляд

Деякі види текстилю достатньо легко пошкодити, використовуючи щітки і подібні інструменти. Рішення знайдено. Роликовий очищувач буде оптимальним варіантом для догляду за ніжними тканинами. Наприклад, Lint Roller підійде для шовку і лайкри. Самоклеюча поверхня не прилипає до полотна, запобігаючи розтягуванню і інші пошкодженням.

Ергономіка на висоті

Разом з пристроєм йде підставка з білого пластику. У ній знайдеться місце для очищувача і трьох змінних касет (продаються окремо). Висувна ручка з механізмом Push to Open дозволяє повністю сховати ролер всередині підставки. Так ви отримуєте предмет, який вдало впишеться в інтер'єр квартири або будинку.

Змінна касета

Очисник укомплектований однієї касетою на 60 клейких листів. При черговому очищенні потрібно лише зняти забруднений лист і ви знову отримуєте чисту робочу поверхню. Для нормальної роботи пристрою, можна придбати набір з трьох змінних касет PETKIT Lint Roller Refill. Так ви отримаєте новий запас з 180 клейких листів.