PETKIT Lint Roller Refill

Змінні касети, 3 касети в комплекті, 180 клейких листів.
-
129 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Приводьте в порядок одяг, м'які меблі або покривала за допомогою очищувача Lint Roller? Подбайте про запас додаткових касет. Набір PETKIT Lint Roller Refill складається з трьох змінних роликів. У кожному з них по 60 клейких листів.

Особливості:

      
  • 3 касети в комплекті   
  • 180 клейких листів   
  • Герметична упаковка

Клейка поверхня

Головна перевага касет - здатність притягувати волосся, шерсть домашніх улюбленців, пил і інші дрібні частинки. При цьому робоча поверхня не приклеюється до тканини, залишаючи її чистою і неушкодженою. Для очищення досить провести роллером (продається окремо), злегка притискаючи його до полотна.

Великий запас

Очищайте одяг, м'які меблі та інші вироби з тканини. Цього набору вистачить надовго. Lint Roller Refill налічує три касети, кожна з яких складається з 60 клейких листів. При очищенні потрібно лише зняти раніше використаний лист. Таким чином ви отримуєте нову клейку поверхню.

Делікатний догляд

Касети з клейкою поверхнею - відмінне рішення для догляду за ніжними тканинами. Наприклад, такий спосіб очищення підійде для шовку і лайкри. Поверхня не прилипає до полотна, запобігаючи розтягуванню та іншім пошкодженням.

Надійне зберігання

Можете не турбуватися про те, що вологе або сухе повітря погіршить властивості додаткових касет. Набір поставляється в герметичній упаковці, яка розрахована на тривале зберігання. Це дозволяє запасатися расходниками для очищувача про запас.