PETKIT P2 Grey

Смарт-трекер для моніторингу активності.
-
1 399 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Хочете знати наскільки активний ваш вихованець, чи достатньо він спить і стежити за його здоров'ям ще ефективніше? Все це зможе забезпечити смарт-трекер PETKIT P2. Він дозволяє відстежувати кількість кроків, витрачені калорії і аналізувати якість сну. А спеціальний мобільний додаток дасть можливість оцінити загальний стан вашого улюбленця, його настрій і отримати корисні поради по догляду.

Особливості:

      
  • Відстеження активності, фаз сну, спалених калорій   
  • Технологія Bluetooth 4.0 для бездротової передачі даних   
  • Мобільний додаток «PETKIT» для Android і iOS з широкими можливостями   
  • Легкий і міцний корпус   
  • Водостійкий дизайн (IPX7)   
  • До 6 місяців автономної роботи

Висока точність даних

Смарт-трекер PETKIT P2 оснащений високопродуктивним процесором і чутливим 3D-акселерометром. Завдяки останньому він точно визначає положення пристрою в просторі, а також всі переміщення. Це дозволяє відстежувати кількість кроків тварини, розраховувати на основі цих даних витрати калорій, визначати тривалість сну і навіть його фази.

Докладний звіт у вашому смартфоні

Дізнатися детальну статистику про активність вихованця можна в спеціальному додатку для Android і iOS. Всі дані, які збирає трекер, він синхронізує з цією програмою, передаючи їх за допомогою бездротового зв'язку Bluetooth 4.0. Після чого інформація автоматично завантажується в хмарне сховище і доступна на смартфоні в будь-який момент.

Враховує індивідуальні особливості тварини

Додаток «PETKIT» дозволяє максимально точно налаштувати профіль тварини, з огляду на його породу. Просто введіть вагу, вік і породу вашого чотириногого улюбленця, після чого алгоритм збере дані, оцінить стан здоров'я і надасть рекомендації по догляду. А також покаже індекс настрою вихованця, заснований на кількості сну і активності, яку показує ваша собака або кішка. Чим вище оцінка - тим краще настрій.

Важливі вказівки

Ця програма також має вбудований календар, який дозволяє користувачам налаштовувати графік медичного обслуговування, харчування, догляду, вакцинації та інших завдань. А ще дає можливість користувачам спілкуватися в чаті з іншими власниками тварин, обмінюватися порадами, ділитися фото або відео.

До півроку безперервної роботи

Смарт-трекер PETKIT P2 відрізняється низьким енергоспоживанням і живиться від однієї батарейки, якої вистачає на 4-6 місяців роботи (в залежності від режиму використання).

Компактний, легкий, водонепроникний

Корпус пристрою зроблений з магнієвого сплаву, що забезпечує йому одночасно міцність і легкість. При загальній вазі близько 9 грамів, цей смарт-трекер є одним з найлегших пристроїв в своєму класі. Він стійкий до дії вологи (IPX7), компактний і легко кріпиться на нашийнику будь-яких розмірів. Для цього в комплекті з пристроєм йдуть силіконовий тримач і 2 кріплення різного розміру.

Додаткові можливості

Об'єднавши смарт-трекер PETKIT P2 з розумною годівницею PETKIT Fresh Bowl, ви зможете відслідковувати як спожиті, так і спалені тваринам калорії. Це дасть можливість більш ефективно контролювати його вагу.