PETKIT PET PURA CAT Litter Box

Лоток для кішок, вбудований інфрачервоний сенсор для визначення руху.
-
2 999 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

PET PURA CAT - це розумний лоток для кішок з системою контролю запаху і легким очищенням. Він вміє розпізнавати, коли тварина забирається всередину і автоматично включає функцію освіження повітря. А продумана конструкція і спеціальний совочок в комплекті полегшують завдання по догляду за твариною. PET PURA CAT допомагає підтримувати чистоту в будинку і піклується про комфорт самих вихованців.

Реагує на рух

Лоток PETKIT PET PURA CAT самостійно визначає, коли необхідно включити додаткове освіження повітря. Він оснащений інфрачервоною технологією виявлення руху, яка визначає, що кішка встрибнула в ящик і випускає засіб для усунення запаху, коли вона залишає його.

Натуральний і повністю безпечний для тваринного ароматизатор

В комплект з розумним котячим туалетом входить функціональний освіжувач повітря Pura Air, який використовує тільки натуральні інгредієнти, витягнуті з рослин. Він ефективно видаляє бактерії і молекули, що викликають різкі, неприємні запахи, такі як азот і сірководень. І при цьому абсолютно не шкодить тварині.

Освіжувач має два режими роботи:

    
 • Індуктивний - запускає ароматизатор при спрацьовуванні інфрачервоних сенсорів і виявленні тварини   
 • Регулярний - автоматично включає пристрій кожні шість годин, щоб постійно підтримувати свіже повітря

Без зайвого сміття

Додаткова платформа з прорізами допомагає прибирати гранули наповнювача з лап вашої кішки, коли вона залишає туалет. Це не дає тварині розносити сміття по дому.

Просто очищати

PETKIT PET PURA CAT дозволяє легко підтримувати чистоту в лотку. Совочок допомагає прибирати за кішкою кожен день, а відкидну решітку для лап можна підняти одним рухом, щоб ретельно почистити лоток або замінити наповнювач.

Особливості:

    
 • Інфрачервоний сенсор для визначення руху   
 • Решітка для видалення сміття з лап   
 • Виготовлений з жорсткого ударостійкого полістиролу   
 • Підходить для кішок різного віку і порід   
 • Продумана конструкція і простота очищення   
 • Совочок для прибирання в комплекті