PETKIT Portable Pet Dog Waste Bowl

Сумка для пакетів, рулон на 15 пакетів в комплекті, міцний і нетоксичний пластик.

Прибирайте собачі "справи" при вигулі вихованця, проявивши таким чином свідомість і турботу про навколишнє середовище. PetKit Waste Bag Dispenser - пластиковий диспенсер, який створений для зручного транспортування пакетів PetKit Waste Bag Replacement Rolls. Аксесуар обладнаний ручкою, яка дозволяє носити пристрій в руках, прикріпити до повідця або сумці.

Особливості:

      
  • Кріплення до сумки або повідця   
  • Рулон на 15 пакетів в комплекті   
  • Міцний і нетоксичний пластик

Навіщо це потрібно?

Вирушаючи на прогулянку з чотирилапим другом, не забудьте про пакети для прибирання продуктів його життєдіяльності. PetKit Waste Bag дозволяє завжди носити пакети з собою і прибирати за собакою, залишаючи галявину в чистоті. Розміри кожного пакета - 30 x 22 см.

Гігієнічне прибирання

Одноразові пакети роблять прибирання за вихованцем максимально гігієнічним, дозволяючи не забруднити руки. Досить надіти пакет на руку як рукавичку і акуратно підібрати собачі "справи". Після цього необхідно вивернути край пакета навиворіт і зав'язати.

Простіше простого

Творці диспенсера подбали про те, щоб його використання було простим і зручним для кожного. Пристрій розкручується в лічені секунди, даючи можливість встановити новий рулон пакетів. Невелика ручка дозволяє носити аксесуар в руках, прикріпити його до сумки, повідця або іншого предмету.

Якісні матеріали

Диспенсер виконаний з міцного і нетоксичного пластика, завдяки чому він повністю безпечний для людей і домашніх тварин. Застосовувані в пристрої пакети від PetKit з екологічно чистого матеріалу, який розкладається природним шляхом.