PETKIT Smart Feeder Cat

Розумна годівниця для кішок. Wi-Fi, IOS; Android.
-
4 499 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Йдете з дому на цілий день? Про харчування домашньої тварини подбає PETKIT Smart Feeder Cat - розумна годівниця. Вона видає корм за заданим графіком. Фірмовий мобільний додаток дозволяє управляти пристроєм віддалено, де б ви не були.

Особливості:

      
  • Розмір порції - від 20 до 400 грам   
  • Годування за графіком в додатку   
  • Розрахована на 2,7 кг сухого корму   
  • Знімнийлоток з нержавіючої сталі   
  • Індикатор заповнювання   
  • Вбудований вологопоглинач   
  • Бездротовий інтерфейс Wi-Fi

Свіжість і комфорт

Своєчасне годування важливо для здоров'я і морального комфорту домашніх тварин. При цьому, якщо відсипати великий запас їжі в звичайну миску, маленький ненажера може з'їсти все відразу. Та й пересихання на відкритому повітрі не додає їжі смаку. Розумна годівниця зберігає сухий корм в закритій ємності, недоступною для вихованця. Про свіжість подбають силіконові ущільнювачі і поглинач вологи.

Регульована порція

Smart Feeder Cat підходить для всіх порід кішок і більшості собак. Автоматичний дозатор здатний видавати порції розміром від 20 до 400 грам. Якщо тварина суне лапу в дозатор при відкритій шторці, датчик буде тримати її відкритою протягом декількох секунд, корм в цей час не подається. Така система дозволяє уникнути випадкових ушкоджень.

Продумана конструкція

Творці годівниці подбали про надійні внутрішні компоненти, щоб ваш домашній улюбленець завжди був ситий. Інтелектуальний механізм запобігає застряганню корму. Використовуйте різні види харчування. Підтримуваний розмір гранул - від 5 до 25 міліметрів.

Віддалене управління

Налаштування графіка годування доступне в вашому смартфоні. Необхідно лише встановити програму PETKIT APP, сумісну з iOS чи Android. Кілька кліків - і годівниця готова дбати про вашого улюбленця. Затрималися на роботі або з'явилися непередбачені справи? У додатку можна вручну активувати видачу додаткової порції корму.

Запаси корму під контролем

Спустошення ємності для їжі не застане зненацька. Вбудований датчик автоматично зважує кількість корму. Для відстеження залишкового рівня на корпусі пристрою передбачений світлодіодний індикатор. Також інформація про необхідність додати корм передається і в мобільний додаток. Про потребу поповнити запаси їжі ви дізнаєтеся завчасно.

Резервне живлення

Непередбачені відключення електрики в будинку не завадять Smart Feeder Cat піклуватися про вашого вихованця. У пристрої передбачена система резервного живлення. Вона реалізована на основі чотирьох батарейок форм-фактора D (продаються окремо). При відсутності подачі напруги від мережевого блоку живлення годівниця продовжить працювати.