PETKIT Smart PURA AIR

Усуватель запаху для туалетів домашніх вихованців.
-
799 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Нехай наявність тварини у будинку не доставляє незручностей. PETKIT Smart Pura Air - усуе запах для туалетів домашніх вихованців. Пристрій буде автоматично фільтрувати повітря біля лотка, щоб запобігти поширенню неприємних запахів.

Особливості:

      
  • Фільтр з екстрактами 20 рослин   
  • Інфрачервоний датчик руху   
  • Два режиму роботи   
  • Функція іонізації повітря

Автоматична робота

Усуватель запаху піклується про чисте повітря цілодобово. Для цього передбачено два режими роботи. У першому очищення запускається при виявленні вихованця в зоні дії інфрачервоного датчика. Другий режим автоматично активує фільтрацію кожні шість годин. Потрібно лише встановити Smart Pura Air над лотком вашого улюбленця.

Природна свіжість

Відчуйте натуральний аромат. Фільтруюча касета PETKIT Solid Air Freshener містить екстракти 20 рослин. Такий спосіб усунення запахів є безпечним і нетоксичним. Він призводить до розпаду молекул запаху, таких як азот, сірководень і інші. При цьому пригнічується розвиток мікроорганізмів і бактерій. Термін роботи однієї освіжаючою касети становить три місяці.

Озон

Виробник подбав про додаткові можливості фільтрації. В усувателі запаху передбачена функція іонізації повітря. Вона допомагає знищувати молекули неприємного запаху і адсорбувати дрібні частинки пилу. Також наповнення простору від'ємними іонами має знезаражувальний ефект, захищаючи вас від мікробів і бактерій.

Кольорові індикатори

Пристрій оснащений трьома світлодіодними індикаторами різних кольорів. Білий - повідомляє про роботу освіжувача. Червоний - інформує про розрядці батарей. Усуватель запаху працює від трьох елементів живлення популярного форм-фактора AAA. При активації індикатора жовтого кольору необхідно замінити систему фільтрів касету.

Зручний монтаж

З установкою Smart Pura Air впорається кожен. Пристрій забезпечено майданчиками двостороннього скотча, які дозволяють прикріпити його до чистої і рівній поверхні, не пошкоджуючи стіну. Також передбачені два отвори для кріплення на саморезах (продаються окремо).

Cмотреть все: