PETKIT Travel Waterer Bottle for Walking Green

Переносна поїлка, система фільтрації, захист від бактерій, обсяг - 400 мл.
-
549 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Відправляєтеся на прогулянку з домашнім вихованцем? Але в дорозі часто виникають складнощі з тим, щоб напоїти тварину, адже потрібна відповідна тара. Врятувати ситуацію і втамувати спрагу допоможе PETKIT Eversweet Dog Water Bottle for Walking - портативна поїлка для собак з вбудованою системою фільтрації. Продуманий пристрій розроблений таким чином, щоб поїти вихованця однією рукою.

Особливості:

    
 • Жолоб дугової форми   
 • Система фільтрації   
 • Захист від бактерій   
 • Герметична конструкція   
 • Обсяг - 400 мл

  Спеціально для собак

  Собаки п'ють воду, занурюючи язик і захоплюючи рідину його підігнутими краями. Розробники поїлки врахували особливості собачої фізіології. Petkit Travel Waterer отримала жолоб дугової форми, який дозволяє вгамовувати спрагу в дорозі швидше і зручніше для вихованця.

  Зручність у шляху

  Втамовує спрагу в будь-якій ситуації. Управління подачею води в жолоб здійснюється однією кнопкою, при натисканні якої рідина надходить самопливом. Це дозволяє поїти вихованця однією рукою, в той час як в іншій ви можете тримати поводок або сумку.

  Система фільтрації

  Подбайте про те, щоб ваш улюбленець пив тільки чисту воду. У поїлки передбачена система очищення на основі вугільного фільтра. Вона затримує шкідливі домішки і хлор, які зустрічаються у водопровідній воді. Одного фільтруючого картриджа достатньо для 100 заповнених ємностей поїлки.

  Захист від бактерій

  Щоб відкритий жолоб поїлки не перетворився на притулок для мікробів і небезпечних бактерій, він виготовлений з антибактеріального матеріалу BioCleanAct ™. Даний полімер сертифікований за міжнародними стандартами і повністю нешкідливий для тварин і людей.

  Безпечне транспортування

  В дорожньої поїлки передбачений захист від випадкового натискання. При її активації можна не побоюватися, що кнопка подачі води натиснеться в сумці або рюкзаку, намочивши вміст. Носіть Petkit Travel Waterer разом з іншими речами, адже їх збереженню нічого не загрожує.