PetSafe Barnacle

Суперміцна іграшка для собак.
XS
261 грн
Купити
S
373 грн
Купити
M
560 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Неординарна іграшка для собак PetSafe Barnacle - це не просто розвага для вашого вихованця, з яким він може реалізувати свою потребу чимось зайняти себе і з задоволенням її погризти. Це ще й оригінальний контейнер для корму і ласощів, який можна використовувати для розвитку спритності і кмітливості собаки, а також в якості незамінної допомоги, коли потрібно навчити вихованця приймати їжу повільніше. Активні собаки часто з'їдають корм надмірно швидко, що негативно може позначитися на травленні і стати причиною візиту до ветеринара.

PetSafe Barnacle складається з 3-х порожніх сфер різного діаметру, неподільно з'єднаних між собою. Кожна сфера - це невеликий контейнер для корму або ласощів. У порожнині сфер є гнучкі зубці, щоб утримувати вміст всередині. При грі іграшка може відскакувати, перевертатися, розгойдуватися і т.д., і корм поштучно висипається. Інтенсивність висипання корму залежить від кількості зубців. Спочатку вони мють максимальну кількість, але ви легко зможете це виправити, обрізавши деякі з них. Можна «призначити» для кожної сфери різну ступінь доступності корму.

Використовувати PetSafe Barnacle можна і без корму всередині, собаки з задоволенням будуть гризти гнучку податливу поверхню іграшки, маючи намір її прокусити. Однак зробити це не так просто: БАРНАКАЛ виготовлений повністю з міцного натурального каучуку (внутрішні зубці в тому числі), який гарантує тривале користування навіть при інтенсивному стилі гризенія. Пружня поверхня активно масажує ясна, служить профілактикою утворення зубного каменю.

На поверхні іграшки для собак є невеликі борозенки у вигляді кісточок. Їх можна заповнювати пластичним ласощами, тоді ваш вихованець буде гризти PetSafe Barnacle з ще більшим задоволенням.

Доступні розміри:

ХS - 5,4x10,2x15,5 см, для собак вагою до 5 кг;
S - 6,8x12,1x18,4 см, для собак вагою 5-10 кг;
M - 8,4x14x21,3 см, для собак вагою 10-22 кг.