PetSafe Basic Remote Trainer

Електронний ошийник для собак, з пультом, до 70 м.
PetSafe Basic Remote Trainer БАЗОВИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ ТРЕНАЖЕР - нашийник з пультом дистанційного керування, допоможе контролювати поведінку вашого вихованця, працює в діапазоні до 70 м. Собаки насолоджуються свободою і люблять за чимось поганятися. Часто неприборкане прагнення собаки до досягнення своїх цілей призведе до конфлікту з людиною. Ці конфлікти між собакою і людьми можуть бути вирішені шляхом обмеження свободи собаки або шляхом її навчання. Якщо собака стримується, щоб контролювати свою поведінку, навіть якщо це для її власної вигоди або безпеки, це може мати негативний вплив на психіку тварини. Добре навчений собака буде мати набагато більше свободи і, отже, буде насолоджуватися найкращою якістю життя. Дистанційний тренажер допоможе вам контролювати поведінку свого улюбленця.
    
 • Для всіх домашніх тварин вагою не менше 3,6 кг.   
 • Віком не менше 6 місяців.   
 • Має 12 рівнів стимуляції.   
 • Для використання у дворі або на території навколо будинку, щоб поліпшити погану поведінку і привернути увагу собак, коли це необхідно.  

  ЗАПИТАННЯ:  

  1. СТАТИЧНА СТИМУЛЯЦІЯ БЕЗПЕЧНА ДЛЯ СОБАКИ?
     Статична стимуляція неприємна, але вона не наносить собаці ніякої шкоди. Електронні пристрої для дресирування вимагають участі і навчання з боку власника для досягнення бажаних результатів.  

  2. ПОВИННА СОБАКА ПРОДОВЖУВАТИ НОСИТИ НАШИЙНИК-ПРИЙМАЛЬНИК ПІСЛЯ ТОГО, ЯК КУРС ДРЕСИРУВАННЯ БУДЕ ЗАКІНЧЕНО, І ВОНА ВИКОНУВАТИМЕ ВСІ МОЇ КОМАНДИ?
     Скоріш за все ні. Можливо, вам знадобиться час від часу надягати нашийник-приймач для закріплення умовних рефлексів.  

  3. МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ НАШИЙНИКИ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ДРЕСИРУВАННЯ ДЛЯ АГРЕСИВНИХ СОБАК?
     Ми не рекомендуємо використання будь-яких наших виробів для дресіровкі агресивних собак. Ми рекомендуємо звернутися до місцевого ветеринара або професійного тренера, щоб дізнатися, чи є ваша собака агресивною.  

  4. ЯК ДОВГО Я МОЖУ НАДИСЛАТИ МОЇ СОБАЦІ СТАТИЧНІ СТИМУЛЯЦІЇ?
     Максимальний час, протягом котрого ви можете натискати кнопку статичної стимуляції і посилати сигнал безперервної статичної стимуляції собаці, становить 10 секунд. Після закінчення 10 секунд дистанційний передавач буде заблокований через перевищення часу очікування, в цьому випадку необхідно відпустити кнопку на 5 хвилин і знову натиснути кнопку стимуляції.  

  Габарити упаковки (Ширина х Висота х Глибина): 15 x 16 x 7 см.