PetSafe Deluxe Anti-Bark Big Dog

Електронний ошийник для собак великих порід, для дресирування, проти гавкоту.

Запатентована технологія розпізнавання гавкоту Perfect Bark, яка гарантує, що нашийник реагує, тільки на гавкіт Вашої собаки.

      
  • Автоматичне налаштування рівня корекції в залежності від темпераменту.   
  • 10 рівнів корекції.   
  • Міцний, водостійкий нашийник-приймач   
  • Індикатор повного / низького рівня заряду батареї   
  • Можливість включення / вимикання для економії заряду батареї

Нашийник для великих собак PetSafe Deluxe Антіла призначений для скорочення етапу навчання і забезпечення слухняності Вашої собаки.

Нашийник PetSafe Deluxe Антіла обладнаний унікальним запатентованим сенсором, який забезпечує максимально надійне сприйняття гавкоту. У нашийнику PetSafe Deluxe Антіла використовується подвійний сенсор, що реагує як на вібрацію, так і на звук гавкоту, щоб відрізнити його від інших звуків. Статична корекція відбувається тільки тоді, коли і вібрація і звук відповідають собачому гавкоту.

Нашийник PetSafe Deluxe Антіла обладнаний системою розпізнавання темпераменту, що настроює рівень корекції відповідно до індивідуальних особливостей Вашої собаки, що ефективно в використанні на різних породах собак. Система записує кількість корекцій, необхідних, щоб зменшити (а в більшості випадків усунути остаточно) випадки безпричинного гавкоту.

Система має 10 рівнів корекції. Корекція починається з найнижчого рівня і, якщо гавкіт не припиняється, поступово збільшується, поки собака не перестане гавкати. Коли собака привчається реагувати на корекцію, початковий рівень знижується. З метою безпеки, якщо собака гавкає більше 15 разів протягом 50 секунд, нашийник автоматично відключається на 3 хвилини.

Важливо: Знімайте нашийник, граючи з собакою. Якщо під час гри собака гавкне, у неї може виробитися негативна асоціація гри і корекції.