PetSafe Deluxe Remote Trainer

Електронний ошийник для собак великих порід, до 900 м, 8 рівнів впливу, кнопка посилення, нашийник 80 см.

Тренувальна система для дресирування великих собак допомагає контролювати собаку без зусиль, в діапазоні до 900 метрів. Має 8 рівнів впливу і кнопку подвійного посилення. У комплект входить вологонепроникний пульт і нашийник. Цифровий екран допомагає контролювати рівень впливу. Передбачений режим тренування двох собак, при використанні додаткового нашийника. Система PetSafe Deluxe ТРЕНЕР комфортна для вихованця і легка у використанні.

Пристрій активується натисканням кнопки, при цьому виникає безпечний, але відчутний імпульс. Собака швидко вчиться асоціювати імпульс зі своєю поведінкою. Таким чином, не витрачаючи багато часу, ви отримуєте добре виховану собаку. Серії тренувальних систем PetSafe безпечні, комфортні та ефективні як для маленьких, так і для великих порід собак.

НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ

Тренувальна система безпечна для мого вихованця?
Незважаючи на те, що дія неприємна, воно не завдає шкоди вашому вихованцеві. Електронний тренувальний пристрій м'яко впливає і тренує до моменту, поки не будуть досягнуті бажані результати.

В якому віці слід починати використовувати тренувальну систему?
Не використовуйте тренувальну систему для собаки молодше шести місяців. Якщо собака хвора або частково позбавлена ​​можливості пересуватися, проконсультуйтеся з ветеринаром або дресирувальником перед її використанням. Собака повинна бути здатна виконувати базові команди, такі як «сидіти» і «стояти».

Чи можу я приєднати поводок до тренувального ошийника?
Не приєднуйте поводок до цього нашийника. Це може привести до зсування контактів і занадто щільному їх приляганню. Приєднуйте поводок до окремого, неметалевого нашийника, переконавшись, що додатковий нашийник не тисне на контакти.

Після того, як вихованець почав виконувати мої команди, чи варто продовжувати носити нашийник?
Скоріш за все ні. Він може носити тренувальний нашийник час від часу для повторення тренувань.