PetSafe Eatwell 5 Meal Pet Feeder

Автоматична годівниця для кішок і собак з таймером.

Ви на роботі, затрималися в пробці або на зустрічі? Переживаєте про свого домашнього вихованця? Автоматична годівниця PetSafe забезпечить вашого вихованця своєчасним повноцінним харчуванням під час вашої відсутності. З PetSafe 5 Meal Pet Feeder можна організувати п'ять повноцінних прийомів їжі. Корм або ласощі будуть видаватися йому з заданими проміжками часу за встановленим вами розкладом. Це може бути 5 окремих годувань для одного дня, або розподіл по одній порції на 5 днів - вибір за вами. Таким способом зручно також годувати тварин, яким рекомендують дробове харчування невеликими порціями за показниками здоров'я або через зайвої ваги.

Час подачі кожної порції корму програмується на вбудованому електронному таймері. Установка налаштувань досить проста. Для зручності контролю параметрів, що вводяться є ЖК-дисплей.

Основні переваги автоматичної годівниці:

      
  • подача 5-ти порцій за встановленим графіком годування;   
  • тварині доступний тільки 1 контейнер з порцією їжі, решта корму герметично закрита щільною кришкою;   
  • допомагає правильно організувати збалансоване харчування вашого вихованця, розподіливши рівномірно порції їжі, що важливо для тварин, у яких є проблеми зі здоров'ям;   
  • зручне програмування за допомогою таймера;   
  • автономне живлення від 4-х акумуляторних батарей типу D (в комплект поставки не входять!);   
  • знімний лоток для роздачі виготовлений з якісної пластмаси без BPA, його можна мити в посудомийній машині;   
  • підходить для годування котів і собак середніх і малих порід;   
  • якщо ви використовуєте напіввологий корм, то для його збереження в автоматичній годівниці можна встановити акумулятор холоду. Відсік для нього знаходиться під порційних лотком, габарити 9х17 см.
Габаритні розміри годівниці (ШхГхВ): 38,1х45,72х12,7 см.
Максимальна маса 1 порції: 200 г або 236 мл.
Загальна маса завантаженого корму: не більше 1180 мл.
Увага! Лоток не повинен бути переповнений. Якщо їжі буде занадто багато, вона буде висипатися з контейнера і може пошкодити механізм обертання годівниці.