PetSafe In-Ground Fence

Провідний електронний паркан для собак вагою від 3,6 кг, 4 рівня впливу, для площі 1300 кв.м.

PetSafe ДЕЛЮКС проводовий електроний паркан призначений для контролю пересування собак вагою від 3,6 в межах певної території. Система має 4 регульованих рівня впливу, охоплює площу 1300 м2, а з додатковим проводом може бути розширена 40000 м2. У комплект входять: передавач і блок живлення, ресивер і світловідбиваючий нашийник, 150 м проводу і 50 прапорців, контрольна лампа, батарея, інструкція по використанню.

Після активації ДЕЛЮКС ПРОВОДОВОГО ЕЛЕКТРОННОГО паркану радіосигнал поширюється від передавача забору по заритим проводам, визначаючи кордон пересування Вашої собаки. Нашийник з ресивером вловлює сигнал біля кордонів забору, коли собака туди наближається. Ресивер видає попереджуючий сигнал, а потім безпечний статичний імпульс, який змусить собаку залишатися в межах певної зони. Прапорці є тимчасовою візуальної підказкою для вихованця. Після навчання їх можна прибрати. Ознайомтеся з інструкцією перед застосуванням!

Система складається з передавача і блоку живлення, ресивера з нашийником для шиї регульованого розміру від 15 до 71 см, контрольної лампи, батареї (RFA-67D-11), 150 метрів проводу і 50 прапорців, інструкції по експлуатації і навчання.