PetSafe ScoopFree Blue Crystal

Наповнювач з піддоном для котів.

PetSafe ScoopFree Blue Crystal - змінний лоток для автоматичного туалету PetSafe ScoopFree, наповнений сілікагелевим наповнювачем Blue Crystal. Встановлюється в лічені хвилини і дуже зручний у використанні. Оснащений спеціальним внутрішнім облицюванням, яке створює додатковий потужний бар'єр для захисту від протікань.

Одноразовий змінний лоток для туалету ScoopFree легко встановлюється і допомагає Вам протягом декількох тижнів не турбуватися про прибирання котячого туалету. Завдяки системі самоочищення туалету і зручній конструкції змінного лотка Вам не доведеться бачити, торкатися і чути запах відходів. Просто замініть змінний лоток на новий!

Змінний лоток наповнений високоякісним сілікагелевим наповнювачем Blue Cristal, що поглинає неприємні запахи, що допомагає утримувати котячий туалет чистим.

Сілікагелевой наповнювач Blue Crystal є високопористим. Завдяки цій властивості силікагель має унікальне вологовбирання. Волога і запах зникають в силікагелі миттєво, наповнювач не прилипає до котячих лап, а значить, не розноситься по дому.

Високоякісний наповнювач Blue Crystal добре висушений, що визначається по прозорості його оригінальних блакитних кристалів. Якість наповнювача дозволяє йому вбирати максимальну кількість рідини і швидко висушувати тверді відходи. Також Blue Crystal є в 5 разів ефективнішим засобом зниження запаху в порівнянні з грудками і іншими наповнювачами. Необхідно відзначити високу гігієнічність наповнювача, який прекрасно справляється з будь-якими бактеріями, підтримуючи чистоту в будинку і охороняючи здоров'я Вашого вихованця.