PetSafe Staywell (ЭДВАНС)

Дверцята для котів до 7 кг, з програмним ключем.
Під дерево
0 грн
Купити
Білий
0 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

PetSafe Staywell ПЕТСЕЙФ СТЕЙВЕЛ ЕДВАНС - дверцята для котів до 7 кг, з програмним ключем. Перешкоджають проникненню в ваш будинок бродячих тварин. Ключ з унікальним кодом на нашийнику відкриває дверцята тільки для Вашого кота. Більше не треба поспішати додому, щоб випускати тварину на вулицю через певні проміжки часу і латати подряпини від кігтів на дверях. Залишайте двері відкритими для тварини і перестаньте хвилюватися, чи потрапить вихованець додому цілим і неушкодженим. 4-х ходова система блокування дає власникам можливість контролювати рухи свого улюбленця.

ЯК НАВЧИТИ КІШКУ КОРИСТУВАТИСЯ ДВЕРЦЯТАМИ:

      
  • Перш ніж дозволити кішці користуватися дверцятами, ознайомтеся самі з принципами роботи магнітного замка. Перебуваючи в квартирі чи будинку, візьміть в руку ключ для нашийника і помістіть його в нижню частину фіксованого тунелю, прикріпленого до внутрішньої рами - ви повинні почути клацання механізму замка.   
  • Штовхніть заслінку долонею. Зверніть увагу, що заслінка не відчиниться, якщо ключ для нашийника буде у вас в руці - вона відкриється, тільки якщо залишити ключ на фіксованому тунелі.   
  • Лише коли кішка звикне входити і виходити через дверцята при відкритій заслінці, можна закріпити ключ на нашийнику кішки.
Деяким кішкам потрібен час, щоб звикнути до роботи магнітної дверцяти - одні кішки вчаться швидше, інші повільніше.

Головне в цій справі - завзятість: намагайтеся використовувати улюблені ласощі кішки не тільки для того, щоб вона пролізала через дверцята, але і для того, щоб вона просовувала голову (а значить, і магнітний ключ на нашийнику) через основу тунелю. < / p>

НЕОБХІДНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ДВЕРЦЯТ: олівець; лінійка; лобзик або вузька ножівка; свердло діаметром 5 мм; викрутка; рулетка; клей; наждачний папір.

Розмір: 252 х 241 мм.
Розмір отвору в двері (стіні) для установки: 175 х 168 мм.
Розмір вирізаного скла: 212 мм.
Ширина вхідного отвору: 150 мм.
Габарити упаковки (Ширина х Висота х Глибина): 25 x 26 x 11 см.
Вага з упаковкою: 862 м