ACANA Prairie Harvest Dogs

Біологічно відповідний БЕЗЗЕРНОВОЙ сухий корм серії «REGIONALS» для собак всіх порід і вікових груп на основі курчати. Вироблено в Канаді.
340 г
179 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Відображаючи все багатство Канадської Природи, кожна гранула ACANA PRAIRIE HARVEST DOGS буквально переповнена різноманітними регіональними м'ясними інгредієнтами (60%), включаючи м'ясо курчати породи Кобб вирощеного на «вільному вигулі», цільні яйця вищої категорії з місцевих степових ферм, м'ясо озерного сига і судака, виловлених з глибоких, кристально чистих північних озер. Всі ці інгредієнти доставляються нам СВІЖИМИ ЩОДЕННО, що не замороженими і без консервантів.

Замість зернових ACANA PRAIRIE HARVEST DOGS містить здорове різноманітність Канадських фруктів, овочів і фітокомпонентів, включаючи органічні морські водорості, зелень турнепсу і червоні яблука - джерела антиоксидантів і фітонутріцевтіков, які покращують і прискорюють метаболізм.

Корм ​​світового класу якості ACANA - проводиться з найкращих і свіжих канадських інгредієнтів - виключно на єдиному в світі заводі в сонячної Альберті, Канада. Ознайомившись з інгредієнтами - Ви погодитеся, що ACANA PRAIRIE HARVEST DOGS - натуральний і смачний спосіб забезпечити Вашому собаці силу і здоров'я.

Ознайомтеся зі списком інгредієнтів і ви самі в цьому переконаєтеся!

Переповнена свіжими інгредієнтами - цілих 60% поживної курки, яєць і риби, ACANA повністю відповідає потребам Вашої собаки, еволюційно пристосований до високопротеиновой м'ясній дієті, такий, що задумала сама природа.

Курчата породи Кобб - вирощені на вільному вигулі, доставляються до нас щодня свіжими з місцевих ферм Канадських прерій. Свіжі цільні яйця класу А, доставляються до нас щодня свіжими з місцевих ферм Канадських прерій. Виловлена ​​риба Північний Судак і Озерний Сиг доставляються до нас свіжою щодня. Дійсно свіжі інгредієнти Акани визнані придатними до споживання в їжу людиною урядом Канади. Ніколи не заморожуються і без консервантів. Свіжі канадські фрукти і овочі.

ACANA PRAIRIE HARVEST DOGS містить цілих 40% корисних фруктів і овочів, включаючи червоні яблука, груші сорту Бартлетта, мускатний гарбуз і картопля сорту Бербанк - все це доставляється з канадських мальовничих прерій і долин свіжим, ніколи не замороженим, без консервантів. Переповнені поживними речовинами свіжі овочі і фрукти надають життєвих сил і зміцнюють здоров'я Вашої собаки.

низьковуглеводну і нізкоглікемічний

високопротеїнове і низьковуглеводних корм ACANA PRAIRIE HARVEST DOGS вільний від вісокоглікемічних злаків (таких як кукурудза, пшениця і рис), часто зустрічаються в традиційних кормах.

Наявність кукурудзи, жита, пшениці, білого рису в традиційних кормах провокує різкий підйом рівня цукру в крові і різке його падіння. Це в свою чергу підвищує ризик ожиріння, розвитку інсулінової резистентності і захворювання на цукровий діабет.

Здорова шкіра і густа, блискуча шерсть

Ми наповнили кожну гранулу ACANA PRAIRIE HARVEST DOGS ессенціальними жирними кислотами Омега-3 (ДГК, ЕПК) морського походження. Риба, виловлена ​​в дикій природі, підтримує міцний імунітет і надає блиск, красу і здоров'я шкіри і шерсті. Органічні водорості і трави прерій, включаючи ялівець, квіти лаванди, висушену на сонці люцерну і листя м'яти - збагачують метаболізм, зміцнюють життєво важливі органи і залози і допомагають організму виводити токсини.

ІНГРЕДІЄНТИ

Доставляється СВІЖИМ ЩОДЕННО ACANA Wild Prairie Dog містить неймовірне розмаїття канадських інгредієнтів, вирощених і виловлених місцевими постачальниками, яких Ми знаємо і яким довіряємо. Всі інгредієнти визнані Канадським урядом придатними для вживання людиною і доставляються до нас на кухню свіжими кожен день. Складові: Свіже м'ясо курчати без кісток (18%), висушене м'ясо курчати (19%), зелений горошок, висушене м'ясо індички (5%), жир печінки курчати (5%), квасоля, червона сочевиця, свіжий картопля, свіже м'ясо індички (3 %), свіжі цільні яйця (3%), свіжий судак без кісток, висушена на сонці люцерна, клітковина горошку, свіжа печінку цепленка, жир оселедця, яблука, груша, батат, гарбуз, пастернак, морква, шпинат, журавлина, чорниця, органічні морські водорості, корінь цикорію, ягоди ялівцю, корінь дягеля, квітки календули, насіння фенхелю, листя м'яти перцевої, ц вети ромашки, лаванда, чабер, розмарин, вітаміни, мінерали, пробіотики.

Акана створена для хижаків Собаки виглядають по-різному, але кожна собака має той же набір ДНК і анатомію травної системи, що і сірий вовк, а це значить, що цуценята - факультативні хижаки, адаптовані до м'ясного раціону з високим вмістом білків і жирів. Саме тому склад Акана відповідає тому різноманітності і балансу різних видів м'яса, щоб Ваш щеня відчував себе як в дикій природі.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ ТА ЇЇ РОЗПОДІЛ: МЕ 3725 ккал / кг (425 ккал на чашку 250 мл), де джерелом 35% енергії є протеїн, 40% - жир і 25% - фрукти, овочі і фітокомпоненти.

60% М'ЯСНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ
40% ФРУКТІВ ТА ОВОЧІВ
0% ЗЕРНОВИХ


Гарантований АНАЛІЗ

Протеїн (хв) 33%
Жир (хв) 17%
Клітковина (макс) 3.5%
Кальцій (хв) 1.3%
Фосфор (хв) 1.1%
Омега-6 (хв) 2.2%
Омега-3 (хв) 0.4%
Глюкозамін (хв) 1000 мг / кг
Хондроітин (хв) 800 мг / кг
Вуглеводи (макс) 26%


Рослинні КОМПОНЕНТИ

Корінь цикорію 500 мг / кг
Ягоди ялівцю 500мг / кг
Корінь дягелю 350 мг / кг
Квіти календули 350 мг / кг
Солодкий кріп 350 мг / кг
Лист м'яти 300 мг / кг
Лаванда 150 мг / кг
Вага собаки Висока активність Низька активність
2 кг
60 г
30 г
5 кг
90 г
60 г
10 кг
160 г
120 г
20 кг
280 г
180 г
30 кг
390 г
240 г
40 кг
480 г
320 г
50 кг
560 г
360 г
60 кг
640 г
420 г