Pronature Holistic

Корми серії Pronature Holistic для собак і кішок всіх порід

Серія Pronature Holistic - це натуральне і високоякісне харчування для домашніх чотириногих улюбленців, де кожен шматочок складається з комбінації ретельно відібраних продуктів, вирощених з турботою і любов'ю до тварин. Корми Pronature Holistic створюються на інноваційному обладнанні з застосуванням новітніх біотехнологій. При цьому в складах присутні тільки натуральні компоненти, що забезпечують домашнім улюбленцем комплексний розвиток, відмінне самопочуття і заряд енергії на весь день. Таким чином, кожен корм Pronature Holistic - це:

  • Ідеальний склад (в залежності від виду, в раціонах Pronature Holistic присутні натуральне м'ясо індички, качки і курки, а також риба, суміш трав, свіжі фрукти і овочі в поєднанні з корисними крупами: ячменем, вівсом або диким рисом);
  • Комплекс вітамінів і мінералів для активного зростання і розвитку домашніх тварин; Бездоганні смакові якості і аромат, який припаде до смаку навіть найвибагливішим в питаннях харчування, вихованцям.

Варто відзначити, що корми Pronature Holistic є гібридною лінійкою харчування для тварин, тому раціони гармонійно поєднують одночасно два види компонентів: органічного і натурального походження.

Купити Pronature Holistic - супер-преміальні корми з доставкою

Вигідно купити Pronature Holistic корми в будь-якому бажаному обсязі можна з швидкою доставкою по Києву та іншим містам України на сайті Kormax. Інтернет-зоомагазин пропонує широкий вибір продукції від відомого бренду, що дозволить купити Pronature Holistic зоотовари всього в один клік на одній торговій площадці.

Вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам. Крім цього, клієнтів гарантовано порадують приємні ціни на весь асортимент популярної компанії, який завжди в наявності зоомагазину.