Royal Canin

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

За вигідною ціною придбати Royal Canin харчування для домашніх тварин

Компанія Royal Canin - це визнаний лідер з виробництва харчування для кішок і собак. Бренд користується широким попитом у багатьох країнах світу завдяки відмінній якості і різноманітності своєї продукції, так як в лінійці Royal Canin можна знайти збалансовані, поживні, дієтичні і спеціалізовані корми преміального рівня. Повага і любов до домашніх вихованців є в найвищому пріоритеті діяльності Royal Canin, тому купуючи корм Royal Canin, власники тварин роблять вагомий внесок в активне зростання, розвиток і зміцнення здоров'я своїх чотирилапих улюбленців.

При розробці раціонів виробник Royal Canin в точності враховує породу, вік, розмір і навіть спосіб життя домашніх кішок і собак. При цьому компанія бере до уваги такі фактори як активність і специфічні потреби, що дасть можливість кожному господарю вихованця підібрати ідеальний за всіма критеріями варіант харчування саме для його домашнього улюбленця. Також фахівці рекомендують купити корми Royal Canin з таких причин:

  • Все харчування Royal Canin створюється на інноваційному обладнанні із застосуванням новітніх технологій;
  • У розробці раціонів беруть участь кращі фахівці і дієтологи в області ветеринарії;
  • Корми Royal Canin відповідають високим міжнародним нормам і стандартам, а також містять в своєму складі лише натуральні інгредієнти без шкідливих харчових добавок або субпродуктів.

Вибрати й купити Royal Canin корм в один клік

Не зупинятися на досягнутих результатах - мета компанії Royal Canin, яка щорічно випускає на ринок нові продукти для здоров'я домашніх кішок і собак. Таким чином, кожен корм Royal Canin - це збалансований раціон з цілим набором корисних вітамінів і мінералів, необхідних для бадьорості і заряду енергією на весь день. А купити Royal Canin корм для кішок і собак можна всього в один клік з швидкою доставкою по всіх містах України, адже на сайті Kormax представлений великий вибір продукції Royal Canin за доступними цінами. В онлайн-каталозі зоомагазину покупці знайдуть преміум-раціони для домашніх тварин всіх порід і вікових груп, замовити які можна в будь-якому бажаному обсязі на вибір.

Корм Royal Canin для котів  Корм Royal Canin для собак