Nature's Protection Senior

Спеціальна формула для собак старшого віку усіх порід, від 7 років.

4 кг
Відсутній на складі Повідомити
про наявність
12 кг
Відсутній на складі Повідомити
про наявність
18 кг
Відсутній на складі Повідомити
про наявність
Догляд за зубами Захист суглобів Мікрозеоген Натуральна система антиоксидантів Без пшениці
 • Спеціально розроблене, на 100% повноцінне та збалансоване харчування для підтримки доброго здоров'я та благополуччя ваших собак в період їх кращих років.
 • Багатий тваринними білками для збереження твердих тканин м'язів.
 • Джерела вуглеводів були ретельно підібрані з урахуванням підвищеного ризику для виникнення цукрового діабету в старшому віці.
 • Усі інгредієнти підібрані і оброблені так, щоб понизити вплив віку на уповільнення травлення, рухливості і природних захисних систем.
 • Спеціальні мінерали допомагають підтримувати чистоту зубів і здорові ясна, сприяє хорошій гігієні порожнини рота і свіжому диханню.
 • Весь сухий корм ТМ Nature’s Protection виготовлено на власному заводі Аkvatera у Литві.


Склад: пташине борошно, сорго, кукурудза, ячмінь, кукурудзяний глютен, птиці жир, рибне борошно, жом цукрових буряків, динамічно мікронізірованний клиноптилоліт (1%), насіння льнa, горох, яєчний порошок, гексаметафосфат натрію, маннан-олігосахариди (МОС), екстракт юки, борошно з бархатців.

Харчові добавки (на 1 кг): вітамін A (ретинол E672) - 18 000 ME, вітамін D 3 (Холекальциферол E671) - 1 500 ME, вітамін E (α-токоферол 3a700) - 530 мг, залізо (E1) - 50 мг, йод (E2) - 1,5 мг, мідь (E4) - 5 мг, марганець (E5) - 20 мг, цинк (E6) - 115 мг, селен (E8) - 0,1 мг, таурин - 250 мг, L-карнітин - 50 мг. Технологічні добавки: екстракт розмарину, насичені токоферолом екстракти натурального походження (E306).

Аналітичні складові частини: сирий білок - 29%, необроблені масла і жири - 14%, сира зола - 6,1%, сира клітковина - 1,7%, кальцій - 0,95%, фосфор - 0,8%, калій - 0,6%, натрій - 0,4%, глюкозамін - 500 мг / кг, хондроїтин - 200 мг / кг.

Як годувати Nature’s Protection Senior:

Вага Норма
2 - 5 кг 43 - 83 г / день
5 - 10 кг 83 - 139 г / день
10 - 15 кг 139 - 188 г / день
15 - 20 кг 188 - 234 г / день
20 - 25 кг 234 - 276 г / день
25 - 30 кг 276 - 317 г / день
30 - 40 кг 317 - 393 г / день
40 - 50 кг 393 - 464 г / день
50 - 60 кг 464 - 532 г / день
60 - 70 кг 532 - 598 г / день
70 - 80 кг 598 - 660 г / день

Інноваційне рішення в харчуванні домашніх тварин.

Мікроцеоген - власна унікальна розробка, яка робить продукти Nature's Protection винятковими, так як ми - єдина компанія, що використовує цей мінерал у виробництві кормів для домашніх тварин.

 • Допомагає видалити з організму токсичні речовини, аміак, важкі метали, органічні фосфати і радіоактивні речовини.
 • Допомагає зміцнити імунітет, має антивірусні властивості.
 • Позитивно впливає на процес формування кісток, прискорює посттравматичні лікування кісткової тканини.
 • Стимулює лубрікацію суглобів і відновлює сполучну тканину.
 • Допомагає зміцнити хрящі, зупинити і зменшити процес зносу хрящевoй тканини.
 • Допоможе зміцнити м’язи і зв’язки спини, шиї та кінцівок.
 • Допомагає в лікуванні неінфекційних захворювань травного тракту.
 • Допомагає нормалізувати обмін речовин, збільшити всмоктування корисних речовин, підтримати оптимальну вагу вихованця.
 • Має антиоксидантні властивості.
 • Має антимікробну дію.
 • Допомагає лікувати тканини після травм і пошкоджень.
 • Допомагає поліпшити роботу серця і кровоносних судин, стимулює серцеву і кровоносну діяльність, покращує якість крові.
 • Допомагає боротися з алергенами.
 • Бореться з вірусами.
 • Позитивно впливає на шерсть, роблячи її густою і блискучою.

Мікроцеоген - це динамічно мікронізірованний клиноптилоліт (цеоліт), тобто натуральний мінерал вулканічного походження, який належить до групи цеолітів. Цеоліт — мікропористе речовина з молекулярною картатою структурою, що допомагає усунути з організму важкі метали і токсини. Динамічне активування – це процес, який відбувається за допомогою спеціального обладнання, коли частки зменшуються до мікронів. Таким чином, проактівіровав особливості мінералу, цеоліт перетвориться в мікроцеоген.

Першими відомими дослідженнями щодо застосування природних цеолітів в якості кормової добавки в раціон сільськогосподарських є японські роботи 60-х років. В результаті досліджень були зроблені висновки, що додавання цеолитового (кліноптілолітового) туфу в корм знижувало кількість захворювань травних органів, зменшувало неприємний запах екскрементів, збільшувало приріст, сприяло підвищенню якості м'яса.

Цеоліти здатні сорбувати катіони і молекули різних речовин. Саме на цьому грунтується основний ефект цеоліту, який по праву називають «каменем 21 століття».

Сьогодні вже підтверджено більш ніж сорокарічною практикою в різних країнах, що цеоліти, завдяки сорбуючим і іонообмінним властивостям, високому вмісту мікро- і макроелементів є чудовою мінеральною добавкою в сільсько-господарських тварин.

Застосування мінеральних добавок на основі цеолітів знижує захворюваність в 3-5 разів, падіж худоби - в 1,5-3 рази, витрати на медикаменти - на 20-40%, підвищує продуктивність у тварин і птахів на 3-6%.

Цеоліт під мікроскопом
Кристали цеоліту

Введення кліноптілоліта в раціон NATURE'S PROTECTION підвищує опір організму до захворювань і допомагає швидше відновитися, скорочує курс лікування після отруєння.