Nature's Protection Senior

Спеціальна формула для собак старшого віку усіх порід, від 7 років.

4 кг
Відсутній на складі Повідомити
про наявність
12 кг
Відсутній на складі Повідомити
про наявність
18 кг
2 107 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн
Догляд за зубами Захист суглобів Мікрозеоген Натуральна система антиоксидантів Без пшениці
 • Спеціально розроблене, на 100% повноцінне та збалансоване харчування для підтримки доброго здоров'я та благополуччя ваших собак в період їх кращих років.
 • Багатий тваринними білками для збереження твердих тканин м'язів.
 • Джерела вуглеводів були ретельно підібрані з урахуванням підвищеного ризику для виникнення цукрового діабету в старшому віці.
 • Усі інгредієнти підібрані і оброблені так, щоб понизити вплив віку на уповільнення травлення, рухливості і природних захисних систем.
 • Спеціальні мінерали допомагають підтримувати чистоту зубів і здорові ясна, сприяє хорошій гігієні порожнини рота і свіжому диханню.
 • Весь сухий корм ТМ Nature’s Protection виготовлено на власному заводі Аkvatera у Литві.


Склад: пташине борошно, сорго, кукурудза, ячмінь, кукурудзяний глютен, птиці жир, рибне борошно, жом цукрових буряків, динамічно мікронізірованний клиноптилоліт (1%), насіння льнa, горох, яєчний порошок, гексаметафосфат натрію, маннан-олігосахариди (МОС), екстракт юки, борошно з бархатців.

Харчові добавки (на 1 кг): вітамін A (ретинол E672) - 18 000 ME, вітамін D 3 (Холекальциферол E671) - 1 500 ME, вітамін E (α-токоферол 3a700) - 530 мг, залізо (E1) - 50 мг, йод (E2) - 1,5 мг, мідь (E4) - 5 мг, марганець (E5) - 20 мг, цинк (E6) - 115 мг, селен (E8) - 0,1 мг, таурин - 250 мг, L-карнітин - 50 мг. Технологічні добавки: екстракт розмарину, насичені токоферолом екстракти натурального походження (E306).

Аналітичні складові частини: сирий білок - 29%, необроблені масла і жири - 14%, сира зола - 6,1%, сира клітковина - 1,7%, кальцій - 0,95%, фосфор - 0,8%, калій - 0,6%, натрій - 0,4%, глюкозамін - 500 мг / кг, хондроїтин - 200 мг / кг.

Як годувати Nature’s Protection Senior:

Вага Норма
2 - 5 кг 43 - 83 г / день
5 - 10 кг 83 - 139 г / день
10 - 15 кг 139 - 188 г / день
15 - 20 кг 188 - 234 г / день
20 - 25 кг 234 - 276 г / день
25 - 30 кг 276 - 317 г / день
30 - 40 кг 317 - 393 г / день
40 - 50 кг 393 - 464 г / день
50 - 60 кг 464 - 532 г / день
60 - 70 кг 532 - 598 г / день
70 - 80 кг 598 - 660 г / день

Інноваційне рішення в харчуванні домашніх тварин.

Мікроцеоген - власна унікальна розробка, яка робить продукти Nature's Protection винятковими, так як ми - єдина компанія, що використовує цей мінерал у виробництві кормів для домашніх тварин.

 • Допомагає видалити з організму токсичні речовини, аміак, важкі метали, органічні фосфати і радіоактивні речовини.
 • Допомагає зміцнити імунітет, має антивірусні властивості.
 • Позитивно впливає на процес формування кісток, прискорює посттравматичні лікування кісткової тканини.
 • Стимулює лубрікацію суглобів і відновлює сполучну тканину.
 • Допомагає зміцнити хрящі, зупинити і зменшити процес зносу хрящевoй тканини.
 • Допоможе зміцнити м’язи і зв’язки спини, шиї та кінцівок.
 • Допомагає в лікуванні неінфекційних захворювань травного тракту.
 • Допомагає нормалізувати обмін речовин, збільшити всмоктування корисних речовин, підтримати оптимальну вагу вихованця.
 • Має антиоксидантні властивості.
 • Має антимікробну дію.
 • Допомагає лікувати тканини після травм і пошкоджень.
 • Допомагає поліпшити роботу серця і кровоносних судин, стимулює серцеву і кровоносну діяльність, покращує якість крові.
 • Допомагає боротися з алергенами.
 • Бореться з вірусами.
 • Позитивно впливає на шерсть, роблячи її густою і блискучою.

Мікроцеоген - це динамічно мікронізірованний клиноптилоліт (цеоліт), тобто натуральний мінерал вулканічного походження, який належить до групи цеолітів. Цеоліт — мікропористе речовина з молекулярною картатою структурою, що допомагає усунути з організму важкі метали і токсини. Динамічне активування – це процес, який відбувається за допомогою спеціального обладнання, коли частки зменшуються до мікронів. Таким чином, проактівіровав особливості мінералу, цеоліт перетвориться в мікроцеоген.

Першими відомими дослідженнями щодо застосування природних цеолітів в якості кормової добавки в раціон сільськогосподарських є японські роботи 60-х років. В результаті досліджень були зроблені висновки, що додавання цеолитового (кліноптілолітового) туфу в корм знижувало кількість захворювань травних органів, зменшувало неприємний запах екскрементів, збільшувало приріст, сприяло підвищенню якості м'яса.

Цеоліти здатні сорбувати катіони і молекули різних речовин. Саме на цьому грунтується основний ефект цеоліту, який по праву називають «каменем 21 століття».

Сьогодні вже підтверджено більш ніж сорокарічною практикою в різних країнах, що цеоліти, завдяки сорбуючим і іонообмінним властивостям, високому вмісту мікро- і макроелементів є чудовою мінеральною добавкою в сільсько-господарських тварин.

Застосування мінеральних добавок на основі цеолітів знижує захворюваність в 3-5 разів, падіж худоби - в 1,5-3 рази, витрати на медикаменти - на 20-40%, підвищує продуктивність у тварин і птахів на 3-6%.

Цеоліт під мікроскопом
Кристали цеоліту

Введення кліноптілоліта в раціон NATURE'S PROTECTION підвищує опір організму до захворювань і допомагає швидше відновитися, скорочує курс лікування після отруєння.