Simparica

There are no products matching the selection.

Вибрати й купити Simparica препарати від бліх і кліщів

Компанія Simparica пропонує власникам домашніх тварин ефективні засоби від бліх та кліщів в широкому асортименті за низькими цінами. При цьому бренд гарантує швидке і максимально ефективне знищення паразитів незалежно від стадії ураження.

Перед виготовленням своїх препаратів, компанія Simparica провела велику дослідницьку роботу і задіяла найкращі розробки фахівців, що в підсумку дозволило випустити серію високоякісних засобів для домашніх тварин всіх порід і вікових груп. Кожен препарат фірми Simparica відрізняється рядом переваг, серед яких варто виділити:

  • Широкий спектр дії, адже таблетки надають ефективну дію на бліх, кліщів і багатьох інших паразитів;
  • Швидку загибель комах;
  • Ефективність засобів незалежно від способу життя вихованців;
  • Можливість використання вихованців вже з 8-ми тижневого віку.
  • При цьому препарати виготовлені в простій і зручній форми для застосування і з легкістю приймаються вихованцями зі звичайною їжею.

Купити Simparica препарати з доставкою по всій Україні

Недорого купити Simparica таблетки для захисту домашніх тварин від кліщів і бліх можна вже зараз, оформивши замовлення на сайті Kormax. В інтернет-зоомагазині споживачі знайдуть великий асортимент якісної продукції бренду Simparica, замовити яку можна з доставкою по Києву і багатьом іншим містам країни.

Як відзначають фахівці, в препаратах Simparica відсутні будь-які побічні ефекти, тому їх прийом дозволений тваринам починаючи з раннього віку. Крім цього, таблетки допускаються для застосування в якості ефективного компонента для дерматологічного лікування. А з огляду на універсальність і ефективність засобів, купити Simparica препарати рекомендується всім власникам домашніх вихованців, які стежать за здоров'ям своїх чотириногих друзів.