Veterinary Formula

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Засіб по догляду Veterinary Formula для домашніх тварин

Бренд Veterinary Formula відомий, як виробник якісних косметичних і функціональних засобів для домашніх тварин і зараз продукція компанії користується широким попитом серед господарів собак і кішок завдяки великій різноманітності товарів. Відмінна якість і ефективність зоопродукціі відповідає вимогам професійних грумерів і ветеринарів, тому фахівці рекомендують купити Veterinary Formula всім, хто піклується про красу і доглянутість своїх вихованців.У лінійці бренду Veterinary Formula покупці можуть знайти:
  • Кондиціонери для домашніх собак і кішок, з натуральним екстрактом зеленого чаю і ромашки;
  • Зволожуючі кондиціонери з колоїдним вівсяним борошном; екстрактом жожоба і протеїнами шовку для екстра зволоження шкіри і шерсті;
  • Антисептичні та протигрибкові лікувальні шампуні;
  • Гіпоалергенні шампуні;
  • Шампуні Veterinary Formula від бліх і кліщів, і багато іншого в асортименті.

Купити Veterinary Formula шампуні і кондиціонери в інтернет-зоомагазині

Зоомагазин Kormax пропонує споживачам ознайомитися з великим вибором косметичних засобів для домашніх кішок і собак, які представлені в онлайн-каталозі сайту. Компанія поповнює асортимент тільки оригінальною продукцією від кращих брендів і Veterinary Formula не виняток, адже торгова марка є перевіреним брендом для грумінгу протягом усього життя домашніх тварин: починаючи з маленького віку до вже дорослих вихованців.

Кондиціонери та шампуні Veterinary Formula купити можна все в один клік. Для цього клієнтам досить просто заповнити онлайн-форму прямо на сайті або зателефонувати за телефонами для замовлення товарів через менеджерів зоомагазину.