Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser

Сучасний диспенсер для води, який втамує спрагу ваших домашніх вихованців.
-
1 499 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser - сучасний диспенсер для води, який втамує спрагу ваших домашніх вихованців. Просто наповніть його контейнер водою, включите пристрій - і можна спокійно йти на роботу або прогулянку. Безпечний ABS-пластик і практично повна відсутність шуму дозволяють розташувати поїлку навіть в спальні.

Особливості:

      
  • Насичення води киснем   
  • Багатоступенева система фільтрації   
  • Індикатори заміни фільтра і доливання води   
  • Низький рівень шуму - до 40 дБ   
  • Автоматичне відключення   
  • Місткість контейнера - 2 літри.   
  • Номінальна потужність - 2,5 Вт

Стильний дизайн

Як і належить пристроям Xiaomi, диспенсер отримав сучасний мінімалістичний дизайн. Він відмінно впишеться практично в будь-який інтер'єр. Корпус Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser виконаний з білого пластику і радує око плавними лініями. Поверхня зроблена прозорою, що не тільки покращує зовнішній вигляд пристрою, але і спрощує контроль чистоти.

Угамування спраги

Постійний доступ до чистої питної води є надзвичайно важливим для здоров'я кішок і собак. Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser забезпечує циркуляцію води, що створює у вихованця відчуття природного водоймища і дозволяє вгамовувати спрагу з особливою насолодою. Місткість внутрішнього контейнера становить 2 літри.

Фільтрація води

Творці диспенсера подбали і про поліпшення якості води. Багатоступенева система фільтрації Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser затримує дрібні частинки, волосся, залишковий хлор, іони важких металів та інші забруднюючі елементи. Всебічне очищення і пом'якшення води покращує її смак і робить більш безпечною для здоров'я домашніх тварин.

Безпечний у всьому

Цей девайс безпечний і для вихованців, і для їх господарів. Сучасний ABS-пластик не виділяє неприємних запахів і шкідливих випарів в приміщенні. А ретельно продумана конструкція Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser виключає небезпеку ураження електричним струмом, що особливо важливо для пристроїв, що контактують з водою. Додавати воду можна без виключення пристрою.

Практичність і економія

Конструкція Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser дозволяє легко очищати його елементи, щоб вихованець завжди був забезпечений ідеально чистою водою. Номінальна потужність пристрою 2,5 Вт - менше ніж у світлодіодної лампи - що дозволяє йому практично не впливати на рахунки за електроенергію.