Zoetis Стронгхолд 6% для котів

Призначають з метою знищення бліх і запобігання повторної інвазії у тварин, для лікування і профілактики отодектоза, саркоптоза, анкілостомозу і токсокароза, а також для профілактики дирофіляріозу.
2.6-7,5 кг 1 піпетка
Відсутній на складі Повідомити
про наявність

Властивості

Механізм дії препарату полягає в здатності селамектіна, зв'язуючись з рецепторами клітин м'язової та нервової тканини паразитів, збільшувати проникність мембран для іонів хлору, що призводить до блокади електричної активності нервових і м'язових клітин нематод і членистоногих, їх паралічу та загибелі. З огляду на те, що у ссавців ці рецептори локалізовані тільки в центральній нервовій системі, а селамектін не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, у рекомендованих дозах препарат безпечний для собак і кішок.

    
 • Доведена ефективність 99% протягом 30 днів   
 • Препарат знищує дорослих бліх, володіє ларвіцідним і овоцидну дією   
 • Ефективний при лікуванні корости та отодектоза   
 • Ефективний для профілактики дирофіляріозу   
 • Активний проти нематод   
 • Безпечний для тварин і людини

  Показання до застосування

  Селамектін, що входить до складу препарату, має широкий спектр системної нематодоцідної, инсектицидної і акарицидної дії, активний проти нематод, комах і саркоптоідних кліщів, що паразитують на собаках і кішках. Має ларвіцідні і овоцидні властивості.

  Дозування і спосіб застосування

  Стронгхолд призначають собакам і кішкам з метою знищення бліх і запобігання повторної інвазії у тварин, для лікування і профілактики отодектоза, саркоптоза, анкілостомозу і токсокароза, а також для профілактики дирофіляріозу.

  Препарат наносять на суху шкіру між лопатками біля основи шиї. Для знищення бліх (Сtenосefalides spp.) На тілі собак і кішок Стронгхолд застосовують одноразово, а для попередження повторної інвазії - один раз на місяць протягом усього сезону активності комах. Маючи інсектицидну, овоцидну, ларвоцідну дію і перериваючи цикл розвитку комах, Стронгхолд вже через місяць після першого застосування забезпечує різке зниження чисельності бліх у місцях мешкання тварини.

  При алергічних дерматитах, викликаних блохами, Стронгхолд призначають в тих же дозах.

  Для профілактики дирофіляріозу в регіонах, де реєструють Dirоfilaria immitis, Стронгхолд призначають тваринам щомісяця, починаючи за місяць до початку літа переносників збудника - москітів і комарів і закінчують не раніше, ніж через місяць після завершення їхнього літа. Стронгхолд не знищує статевозрілих D. immitis, але знижує кількість циркулюючих мікрофілярій, і може без побоювань бути застосований навіть інфікованим тваринам. У разі, якщо місячний інтервал між застосуванням Стронгхолд був перевищений, необхідно нанести препарат відразу ж, як тільки така можливість з'явиться. При заміні хіміотерапевтичних засобів в програмі профілактики дирофіляріозу, інтервал між призначенням Стронгхолд і раніше використовуваного препарату повинен скласти не менше одного місяця.

  Для лікування собак і кішок при отодектозу (вушної корості), що викликається O. сynоtis, Стронгхолд застосовують одноразово. У процесі лікування рекомендується проводити очистку слухового проходу від ексудату і струпів, а у випадках ускладнення отодектоза отита, призначати протимікробні і протизапальні засоби.

  При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць. Для лікування собак при саркоптозі, що викликається S. sсabiei, Стронгхолд застосовують дворазово з інтервалом 1 місяць. З метою профілактики можливої ​​інвазії препарат рекомендується застосовувати 1 раз місяць. Для дегельмінтизації собак і кішок при токсокарозе, що викликається Tоxосara сati, Tоxосara сanis, і при анкілостомозі, що викликається Anсylоstоma tubaefоrmae, препарат застосовують з лікувальною метою одноразово, з метою профілактики - щомісяця.