График роботы в святкови дни: 29.04.19 - вихидний 1.05.19 - вихидний 9.05.19 - вихидний
Новинки »
Наші переваги
delivery-truck

Швидка доставка

delivery-truck

Особистий склад

delivery-truck

Підібраний асортимент

delivery-truck

Служба підтримки

Магазин товарів для тварин Kormax

ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ ВІД МАГАЗИНУ ТОВАРІВ ДЛЯ ТВАРИН

Інтернет зоомагазин Kormax пропонує власникам домашніх улюбленців широкий асортимент товарів для домашніх тварин. У каталозі представлений великий вибір продукції від відомих виробників зоотоварів. Крім цього зоомагазин Kormax несе професійну відповідальність за свою роботу та гарантує високу якість товарних позицій, а також зважену цінову політику і відмінний сервіс. Серед пропозицій покупці можуть знайти тисячі найменувань спеціалізованих товарів для кішок, собак та інших домашніх улюбленців. А також аксесуари для утримання тварин, їх вигулу, засоби з догляду, одяг та багато іншого за доступними цінами.

ТОВАРИ ДЛЯ ТВАРИН У ШИРОКОМУ АСОРТИМЕНТІ

Кращі зоотовари високої якості для своїх домашніх улюбленців можна купити вже зараз в зоомагазині Kormax всього за один клік. На сайті зібрані актуальні та найбільш затребувані товари для тварин за демократичними цінами. Більш того, всі зоотовари сертифіковані і поставляються від виробників, що успішно зарекомендували себе на ринку товарів для тварин, тому кожен покупець може бути впевнений в якості та безпеці продукції.
delivery-truck
Корисне
delivery-truck
Особливості годування кошенят
Кошенята, як і діти, вимагають особливого догляду та годування. кошеня до року активно росте. У нього формуються скелет, зуби, м'язи. Кожному періоду життя малюка відповідає свій набір продуктів, який допомагає дорослішати.
Читати далі...
delivery-truck
Соціалізація собак
Всі собаки - громадські тварини, поодинці вони не живуть. Будь то бездомні дворняги, аборигенні собаки або квартирна розпещена «декорація», всі вони неминуче спілкуються з двома групами соціальних партнерів...
Читати далі...