Для собак

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Відгуки
Симпарика (Simparica) - таблетка от блох и клещей для собак 20 - 40 кг
Антон
Безусловно, это лучшие таблетки от блох и клещей! Спасибо за помощь в выборе!)
Bolfo (Больфо) Спрей для кошек и собак
Кристина
Отличный спрей от блох! Обрабатываю перед выходом на улицу.
Nature's Protection Extra Salmon
Яна
Собака у нас склонна к аллергии.До этого ели Lamb Adalt,решили попробовать Extra Salmon,ест и пока все хорошо)))
Nature's Protection Puppy Minerals
Ольга
Кажуть гарні вітаміни. Брала один раз. Дякую за швидку доставку!
Nature's Protection Adult Lamb
Шадура Анна
Приобретаю данный корм для одной из моих чихуа, стандартного кобель. Хоть гранулы и предназначены для собак больших пород чем чихуа, но корм едим с удовольствием, как печеньки грызем, не вредничаем, жкх, зубы, шерсть в норме. Оформление заказа и доставка быстрые, операторы вежливые и внимательные. Мы довольны!

Якісні товари для собак і цуценят

Турбота про собаку - це не тільки прояв уваги і ласки з боку власника домашнього вихованця. Якісний догляд - це в першу чергу, відповідальний підхід до виховання чотириногого друга, який вимагає додаткових дій і знань. Купівля собаки має на увазі не тільки своєчасний вигул і збалансоване харчування, а й створення для домашнього улюбленця комфортної зони для проживання в будинку або у дворі, ретельний контроль за зовнішнім виглядом і турбота про його здоров'я. На кожному етапі догляду та виховання вам знадобляться спеціалізовані товари для собак, купити які ви можете за все в один клік на сайті інтернет-зоомагазину Kormax.

Товари для цуценят і вже дорослих собак представлені в широкому асортименті зоомагазину і поставляються безпосередньо від світових виробників зоопродукціі. З їх допомогою турбота і догляд за собакою стане цікавим, максимально зрозумілим і простим для кожного власника чотириногого вихованця. Спеціалізовані (корма для собак, консерви для собак, вітаміни для собак, засоби захисту від бліх та кліщів і аксесуари високої якості купити недорого можна в Києві в зручний час. А при необхідності ви можете скористатися послугою доставки продукції в Дніпро, Харків та інші міста по Україні.

Вигідно купити товари для собак

Спеціалізовані товари для цуценят і дорослих вихованців є не просто продукцією першої необхідності, але і можливістю для власників тварин грамотно скорегувати їх харчування і поведінку. Більш того, за допомогою зоотоварів можна організувати їм веселий і корисний для правильного розвитку, дозвілля. Так, серед пропонованого інтернет-зоомагазином Kormax великого вибору товарів для собак, ви можете:

  • підібрати і скласти тварині правильний раціон харчування, в якому будуть присутні в необхідній кількості вітаміни і мінерали. Недорого купити корми ви зможете виходячи з особливостей породи (адже собакам різних порід потрібна різна по порціях і збалансованості харчування), а також з огляду на потреби собаки, його смаки і переваги;
  • підтримувати тварину в належному, доглянутому стані, так як на сайті представлений величезний вибір засобів гігієни і супутніх аксесуарів, за допомогою яких можна стежити і доглядати за шерстю, шкірою та зубами домашнього улюбленця;
  • облаштувати йому комфортну зону для сну і відпочинку з урахуванням інтер'єру (або екстер'єру) саме вашого будинку;
  • купити товари для собак необхідні для проведення веселого дозвілля з твариною. Різні іграшки створені з урахуванням потреб і смаків чотириногих друзів, тому аксесуари безсумнівно припадуть до душі домашнім тваринам і вони із задоволенням будуть грати з ними навіть під час вашої відсутності.

Магазин для собак Kormax

Аксесуари та корми для собак різних порід завжди відрізняються за багатьма критеріями, адже занадто збалансоване харчування абсолютно не підходить собакам мініатюрних порід і навпаки. Спеціалізований магазин для собак Kormax в точності знаючи про потреби і переваги собак, пропонує власникам тварин купити все для собак в Україні з урахуванням їх смаків, порід і вікових особливостей. Придбати іграшки, харчування, вітаміни і всілякі добавки можна в залежності від віку собак, їх габаритів і багатьох інших параметрів. При цьому зоомагазин Kormax ретельно стежить за якістю представленої продукції та пропонує своїм клієнтам тільки найкращі ціни, бездоганний сервіс і актуальні товарні позиції на зооринку.

Замовити зоо продукцію для собак можна кур'єрською доставкою по Києву, попередньо погодивши її час з менеджерами магазину. Або купити все для собак в Україні з доставкою по Дніпру, Харкову та іншим містам країни, за допомогою послуг транспортної компанії "Нова Пошта" на відділення або безпосередньо на вказаний клієнтом адресу.