Домашній затишок

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Меблі для собак в широкому асортименті зоомагазину

Затишні будиночки, комфортні пледи і лежаки - все це створено з любов'ю для ваших улюблених домашніх собак. Кожен виріб допоможе вихованцеві розслабитися, відчувати себе в безпеці, теплі і спокої. До того ж сучасне різноманітність варіантів допоможе дбайливому господареві вибрати максимально зручну і комфортну для тваринного модель, яка буде враховувати розмір і індивідуальні потреби собаки.

На сайті інтернет-зоомагазину Kormax представлений величезний вибір лежаків, пледів, будиночків та інших меблів для цуценят і дорослих домашніх улюбленців на будь-який смак. Вибрати меблі для собак можна виходячи з таких критеріїв, як розмір вироби, матеріал його виготовлення, експлуатаційні характеристики і дизайнерські особливості. Більш того, багато моделей оснащуються додатковими опціями, наприклад, існують будиночки-трансформери, лежаки з антиковзаючим дном, матраци з дерев'яним каркасом і т.д. Все це і багато іншого можна купити всього в один клік, так як асортимент Kormax - це не тільки якісна меблі для цуценят і дорослих тварин, але і величезний вибір моделей, краща ціна та європейський рівень сервісу!

Недорого купити меблі з доставкою

У кожній домашній собаки повинно бути своє індивідуальне спальне місце. Тут пес може спати, проводити дозвілля або відпочивати після активних ігор з господарем, тому покупка спеціалізованих будиночків або пледів - це, в першу чергу, прояв любові і турботи до свого улюбленця. Тим більше що на сайті Kormax можна купити меблі в Києві, яка забезпечить максимальний комфорт собаці і вдало впишеться в інтер'єр будь-якої квартири або будинку. Повністю задовольнити запити собаки можна також в тому випадку, якщо перед покупкою меблів враховувати:

  • розмір вироби і тварини, так як існує безліч варіантів для великих, дрібних і середніх порід собак;
  • матеріал і форму меблів. Як матеріал можуть виступати найрізноманітніші тканини: починаючи від шовковистих і м'яких, і закінчуючи щільними і жорсткими полотнами, тому в даному випадку необхідно враховувати переваги саме вашого домашнього улюбленця;
  • матеріал наповнювача (в разі есліи ви хочете купити лежак). Наповнювач грає важливу роль, так як зазвичай виробники використовують поролон, але для ортопедичних цілей краще вибирати моделі з наповнювачем з лузги гречки.

Існують також більш укомплектовані моделі з рядом додаткових функцій, які також представлені за найкращими цінами на сайті зоомагазину Kormax.