Вітаміни і ласощі

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Відгуки
Nature's Protection Puppy Minerals
Ольга
Кажуть гарні вітаміни. Брала один раз. Дякую за швидку доставку!

Ласощі та вітаміни для собак

На відміну від багатьох інших домашніх тварин, собаки ведуть більш активний спосіб життя, тому вихованці досить вимогливі і потребують підвищеної уваги і турботи з боку своїх господарів. Незалежно від віку і породи, собакам необхідно отримувати достатню кількість вітамінів і мінералів, які допоможуть підтримувати на належному рівні їх сили і активність протягом усього дня. Іноді звичайного корму недостатньо і в такому випадку власникам домашніх тварин допоможуть всілякі вітамінні комплекси і ласощі для цуценят і дорослих собак.

Унікальні, корисні і смачні добавки стануть відсутньою пазлом в раціоні вашого улюбленця, тому не варто нехтувати збалансованими ласощами, які будуть служити яскравим прикладом виразом вашої любові і уваги до свого чотириногого друга. Тим більше що зараз вибрати і купити ласощі і вітаміни для цуценят або дорослих собак всіх порід можна всього в один клік на сайті інтернет-зоомагазину Kormax. Замовити зоо продукцію можна з швидкою доставкою по Києву, Одесі, Харкову, Дніпру або іншим містам України.

Вітамінні комплекси і ласощі для собак: види і призначення

Вітаміни для собак, як і ласощі для собак є необхідними і в той же час дуже корисними джерелами для отримання енергії, активності і підтримки здоров'я. Використовувати добавки можна в різноманітних цілях, так як на сьогоднішній день виробники зоо харчування пропонують величезний вибір продукції, а саме:

  • ласощі для собак, призначені для чищення зубів. Це можуть бути спеціальні кістки, які зазвичай виготовляються з пресованої яловичої шкіри або іншого натурального сировини. Ласощі можуть використовуватися як в профілактичних цілях, для підтримки зубів у належному стані, так і для лікування собаки. Крім цього, кістки грають роль масажерів і найкращим чином масажують ясна, знімаючи зубний наліт і захищаючи зуби від утворення каменів;
  • ласощі, які використовуються при дресируванні. Для якісного виконання поставлених завдань, собаку необхідно попередньо мотивувати і надалі заохочувати за добре виконані завдання. В даному випадку, справжніми помічниками в цій нелегкій справі стануть всілякі ласощі - крокети, м'ясні та хрусткі подушечки з м'яса і т.д. Вони гарантовано припадуть до смаку вихованцям і будуть корисними для їх максимальної фізичної активності;
  • вітамінізовані. Спеціалізовані комплекси (вітаміни для цуценят або дуже дорослих собак) і ласощі для домашніх тварин призначені для їх використання в різні періоди життя собак. Вони виготовляються з урахуванням вікових особливостей вихованців і містять в своєму складі підвищену кількість тих чи інших поживних речовин (високобілкові, м'які жувальні, кальцієві і т.д.);
  • ігрові. Такі ласощі створюються з натуральної сировини і призначені для тривалого використання в якості ігрових елементів.

Високоякісні ласощі для собак: відгуки, ціни та переваги

Фахівці рекомендують не залишати без уваги збалансовані і корисні вітаміни та ласощі для собак, які можна використовувати в різних цілях. В інтернет-зоомагазині Kormax можна ознайомитися не тільки з величезним асортиментом спеціалізованої продукції, але і численними відгуками задоволених покупців, які підтвердили високу якість представлених в каталозі зоотоварів. Вітамінізовані, білкові і інші ласощі підійдуть для їх застосування в якості профілактики та лікування ваших вихованців. При цьому завдяки вітамінам, крокет або хрустким і смачним подушечкам можна підтримувати доглянутий зовнішній вигляд тварин, відмінний стан їх кісток і в цілому зміцнити все захисні сили організму.